Site icon Beyaz Eşya, Kombi ve Klima Servisi

İZMİR BEYAZ EŞYA SERVİSİ

İZMİR BEYAZ EŞYA TAMİR & SERVİS

Eyetkiliservisi.com İzmir beyaz eşya tamir hizmetleri ile sizinle. Önde gelen markaların özel servis hizmetlerini sunuyor, en uygun koşullarla problemlerinizi yerinde gideriyoruz. Beyaz eşya tamir hizmetlerinde konusunda uzman teknik ekibimiz sizinle.

İzmir beyaz eşya servisi, her marka beyaz eşya arızalarında yanınızda. İster online, ister telefonla servis talebi ileterek randevu alabilir ve arızaların giderilmesi konusunda bize ulaşabilirsiniz. Firmamız, beyaz eşya grubu, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın tamiratı ve bakım servis hizmetleri vermektedir.

Teknik destek hizmeti yanında müşterilerimizin tercihine göre orijinal veya yan sanayi yedek parça desteği sunuyor, müşterilerimize en uygun koşulları sağlıyoruz. İzmir’in tüm mahalle ve ilçelerine özel servisimiz bulunmaktadır. Tamirat hizmetinde sağlanan yedek parçalarda üretici firma garantisi sunulmakta ve montaj sonrası aynı parçalarda oluşabilecek arızalarda müşterimiz koruma altına alınmaktadır.

İzmir Beyaz Eşya Servisi: Güvenilirdir; tamirat ve sonrasında erişilebilir. Problemlerin giderilmesi için çözümcüdür.

İzmir Beyaz Eşya Servisi: Hızlıdır; arızanın en hızlı şekilde giderilmesi ve yedek parça tedariği konusunda gerekli hassasiyeti gösterir.

İzmir Beyaz Eşya Servisi: Garantilidir; takılan yedek parçalarda üretici garantisi sunulmaktadır.

HEMEN ARA | 0850 305 5259

Yazılar

0850 305 5259

0850 305 5259

Exit mobile version